Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Extrémisté na Máji. České Budějovice.

15. 07. 2013 8:44:22
"Černý svině". "Ředitel KŘ policie Jihočeského kraje plk. Mgr. Ing. Radomír Heřman v žádném případě neobhajuje stanovisko, že zmiňovaný pokřik nemůže být rasistický. V jeho odpovědi na dotaz novináře, týkající se pokřiku, vycházel z konkrétních případů, které zazněly směrem k policistům a strážníkům – „černá svině – ještě si vezmi kuklu“..."

No, asi soudruh ředitel nekecal!

Malá rada čtenářům. Nejdřív se koukněte na fotky "extrémistek" na konci článku, pak na text, pak na videa a odkazy. Je toho na jeden zátah (i policejní) dost.

Paní má odvahu. Myslíte, že ji nechají zmizet? :-/ Natřela to těm debílkům slušně.

Video na Youtube od Radka Veličky se zabývá analýzou policejního zásahu a akcí "extrémistů" ve služebním poměru. Video se týká událostí při druhé demonstraci zde dne 6.7.2013, kdy se policie rozhodla "vytrhávat" z řad demonstrujících aktivní "radikály", mlátit je a zatýkat.

Na webu p. Veličky je k nalezení několik textů se stejnou tématikou. V jednom z článků se například můžete seznámit s příležitostným pisálkem Jiřím Formanem, který jinak zásobuje "Novinky" články o záslužné, neúnavné a hlavně naprosto nepostradatelné činnosti policie v boji se silničními piráty a násilníky. Zde však, že přešel na druhou stranu.

Na všech videích poznáte toho zmrda podle černého trika s bílým nápisem "PRESS", maskáčových šortek a s kamerkou v jedné a obuškem (občas) v druhé ruce. Podle jeho poskakování - jasný cvičený (a též přiblblý) fízl.

Blog vlastnihlavou.cz se vrací k zásahu z 6.7.2013, který byl ohledně zapojení provokatérů asi nejvýznamnější a komentuje zveřejněný údaj o 135 zadržených.

I druhou stranu je dobré si vyslechnout. Zapojilo se také policejní píárko - fízlí televize tisen.tv, zaměřená na posilování píár silových složek. Takových serverů se v posledním roce objevilo několik, zřejmě se tedy jedná o součást nějaké kampaně. Titulky jako "Poděkování IZS za náročný den" a reklama na taser vás jistě zaujmou. Zde je video, proti kterému je major Zeman ukrutná nuda. Za fízlím serverem stojí opět Forman.

Galerie hanby obsahující fotky policejních provokatérů a fízlů z 6.7.2013. Rozběhla se iniciativa směřující k rozkrytí identity jednotlivých zmetků. Například byl vyčenichán jistý fízl Marek Pluskal z Jeseníku a nejspíš i další. Ohledně Pluskala, musí to být skutečně policejní eso. U pořádkových jednotek mlátí lidi už mnoho let. Z tohoto článku vyplývá, že v roce 2001 svalila šestačtyřicetiletá rachitická reportérka Kučerová policistu Pluskala na stojící auto a ještě jej mlátila pěstmi. Soud o ničem nerozhodl a Pluskal o policie evidentně zůstal. Práce policisty je skutečně náročná... to jen aby těch posledních pár tzv. extrémistů, kdo na takové akce chodí a nejsou tam služebně, věděli, kdo, co jsou za lidi ti, kteří je mlátí.

Zde se potetovanýmu fízlovi podařilo chytnout radikála jako hrom:maj4_radicalboy.jpg

Opět s Pluskalem. Vřele doporučuju všem! Doufám, že stále platí úsloví "s čím kdo zachází, tím také schází", případně o těch božích mlýnech. Pluskale, tobě a tvým kolegáčkům se to doufám vrátí! (asi v půlce tam na ně někdo řve: "jednou vás za to lidi sežerou, vy zmetci")

Policie evidentně nechápe, že v době sociálních médií začíná pojem "tajný policista" pozbývat významu.

Další fízl. Pěkný kozy, že jo? Steroidy na kozy i na mozek. Můj kocour má větší. Tedy ten mozek, Ctirade.

fizl.jpg


Vznikla facebooková skupina vyjadřující nesouhlas s policejním řáděním na Máji. Server radicalboys, jehož provozovatelům je (na základě nevím čeho) přisuzována zásluha za nepokoje a kteří jsou zřejmě jedním z hlavních cílů této policejní akce, zveřejnili na svém webu formulář pro trestní oznámení na zasahující policisty. Pokud vím, několik desítek trestních oznámení bylo podáno. Nemyslím, že by na základě nich začali někoho stíhat, ale proč ne, minimálně podle videí k porušení zákona docházelo opakovaně.

Zesilte si zvuk. V čase 1:04 uvidíte zajímavou scénu. Policajti mlátí člověka na zemi (nad tím se protentokrát nebudeme pozastavovat) a přijde nějaký sturmbannführer, který jim řekne "ten je náš". Policajti "extrémistu" pustí a ten se opět zapojuje do protestování.

Ohledně tohoto videa, které rozpoutalo vlnu nesouhlasu s policajtským násilím i v hlavních médiích, se objevil na serveru policie tento dodatek. Tomu nebudete věřit. Zejména poslední věta v policajtské slohovce vám vezme dech.

Další video- policajti třískají lidi, kteří nic neudělali, nějaké děvče hodí přes plot. Už to začíná být trochu nuda. Po shlédnutí tohoto klipu se vám nejspíš začne zdát neuvěřitelné, že se tohle vůbec může v právním státě přihodit, ale chce to klid. Nejsme právní stát, nacházíme se právě ve stadiu zrodu policejní republiky a tak si budeme muset zvyknout.

Zajímavé je také sledovat policejní operativu. Sledujte činnost civila, který se objeví na videu v čase 2:50. Přijde z vnitrobloku sídliště a navádí kordon těžkooděnců. Policajty řídí pomocí gest:

Stejný fízlí führer na jiném videu v 0:13

Taky tyhle holky jste na Máji nazývali extrémisty, že? Páni fízlové, politici a "novináři".radikalky.jpg

radikalky2.jpg

Tahle fotka, nebýt tak rozmazaná, z mobilu... Měla by šanci kandidovat na World Press fotku 2013! Jak to hovado černý na ty ženský míří... to už je fakt vrchol!

Pan P. se pokoušel dostat pěšky, se ženou a dítětem na Máj, kde si právě policie honila klacky. Je na Máji doma. Bohužel narazil na problém. Jak sám píše: "Na odbočce z E. Rošického do ulice U Rozvodny pomáhaly a chránily dvě policejní hlídky a pouštěly jen po kontrole dokladů. Strážník se důležitě podíval na manželky občanku, když přečetl M. Chlajna, zeptal se rozpačitě: "Tahle ulice tam je?"

Další, shodou okolností také P., už tolik štěstí neměl. Během protestu jej nenapadlo nic lepšího než zevlovat přes svým domem, místo toho, aby by na policii z okna vylil kýbl chcanek. SSák na něj začal ječet, aby se rozešel. To pan P. nehodlal a odpověděl mu, že se nemá kam rozejít, neb tam bydlí a ještě k tomu přidal "čuráku". Za odměnu strávil pět hodin v poblitým antonu a musel z Mariánskýho pěšky.

Na závěr mi nezbývá než se znovu ptát, kde se ti extrémisté na Máji vlastně berou a kdo je tam pouští. V sobotu večer policie Máj hermeticky uzavřela a pouštěla tam lidi až po předložení dokladů, ze kterých plynulo, že tam bydlí. Kdo neměl na Máji trvalé bydliště uvedené v občance, měl smůlu. Nabízí se otázka, proč tedy policie uzavře sídliště až potom, co tam radikálové přijdou a zda by nebylo vhodnější to dělat opačně. Pokud máme věřit tomu, že policie chrání pokojná shromáždění hodných cikánů před útokem zlých extrémistů, bylo by snad nejlepší udělat to obráceně a vůbec tam ty "radikály" nepustit, stejně jako tam nepustí obyčejné lidi poté, co policejní akce vypukne.

Zdroj: D-FENS, D-FENS, D-FENS, Radek Velička, Budějičáci a fízlácký web. "Oficiální média" tedy rozhodně ne.

http://policejnidenik.cz/2013/07/jak-to-bylo-doopravdy-s-vozickarem-v-ceskych-budejovicich/, děkuji Františku Vítkovi za odkaz. "Vozíčkář kopl policistu do obličeje..." To už přeháníte, fízlácký propagandisté!

Tentokrát, prakticky bez komentáře, převzal a upravil (s laskavým svolením)

František Josef Smutný-Dobrotivý v.r.

Já jsem všema těma ulicema pár let chodil, poznám tam na těch videích a fotkách každej panelák, spoustu lidí "od ksichtu", ulice, obchody... Je mi z toho špatně. Díky bohu, že už tam nejsem, asi bych na ty "extremisty" a fízlácký mlátičky vystartoval, jak se znám, měl bych rudou tmu před očima, někoho bych zabil a pak oni mne. Tak aspoň takhle, klávesnicí. Je to bezpečnější. :-(((

PS: To "bez komentáře" berte i do budoucna doslovně, dovolil jsem si o "novinářích" se v diskusi zmínit jako o prostitutkách, pročež mi byl iZde zrušen celý diskusní účet, byť při jen šesti "závadných".

Autor: František Smutný | pondělí 15.7.2013 8:44 | karma článku: 34.19 | přečteno: 3771x

Další články blogera

František Smutný

Je suis KROUPA

Má pocta Mistru Vladimírovi. My si jeho pověstný humor, romantickou duši, otevřené dopisy, erotické verše a skvělé vaření vzít nedáme.

14.1.2015 v 18:22 | Karma článku: 16.94 | Přečteno: 2252 | Diskuse

František Smutný

Měsíc se zbarvil krví a nebe se svinulo jako svitek pergamenu

Přiznávám se ke všemu. Nejsem František Smutný. Je to děsně napínavé. Více naleznete níže.

5.12.2014 v 12:24 | Karma článku: 10.97 | Přečteno: 866 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Ladislava Šťastná

Jak to vnímám já: Záchranné složky (na obrazovkách) v akci

Taky jste jistě postřehli, že většina seriálů se točí ohledně dramat v lidském životě, že? A kdo s nimi přichází ponejvíce do styku? Policie nebo zdravotníci. A samo sebou i hasiči. Čili takzvané záchranné složky...

17.8.2017 v 20:20 | Karma článku: 8.62 | Přečteno: 222 | Diskuse

Libuse Palkova

Nemám ráda hady

Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá..Určitě si tuhle písničku pamatujete z dětství. I já má ráda všechna zvířátka, nejen chlupatá, ale některá naopak nesnáším-třeba pavouky a hady

17.8.2017 v 19:31 | Karma článku: 7.69 | Přečteno: 220 | Diskuse

Naďa Dubcová

Pan Srp hledá kladivo

Pan Srp nám dnes v televizi s vážnou tváří sdělil (psáno mými slovy), že v roce 1968 byli komunisti hodní, že by se účast ve straně neměla brát jako mínus pro funkci v radě v ÚSTR, na kterou je tlačen (proč?) a vůbec...

17.8.2017 v 19:29 | Karma článku: 22.07 | Přečteno: 428 | Diskuse

Klára Tůmová

Hlídání divé zvěře, den pátý

"...sometimes I just fall and break, sometimes it just overflows, I can't take no more, I can't take no more, no more..." Právě v této fázi slavného videoklipu se hrdinka vrhá z okna. Já mám chuť řvát, tohle snad už není možné!

17.8.2017 v 18:02 | Karma článku: 7.01 | Přečteno: 155 | Diskuse

Tomáš Králíček

Fašista Mosley zabil nadějného politika sira Oswalda Mosleyho

Sir Oswald Mosley patří mezi nejpozoruhodnější politiky britské historie 20. století. Jeho přerod ve vůdce britského fašismu byl ale jedním z jeho nejhorších politických rozhodnutí. Definitivně tím zabil sebe - nadějného politika.

17.8.2017 v 14:13 | Karma článku: 10.56 | Přečteno: 288 | Diskuse
Počet článků 21 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 3132
Obyčejný chlap, "kamioňák", jsem týden pryč a týden doma. Mám zahrádku, políčko, lesíček, ženu, psa a kocoura. Děkan Fakulty všeobecné kroupologie.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.